بسته‌بندی‌های IML را انتخاب کنید.

بدون شک، هر محصولی باید با یک بسته‌بندی زیبا به مشتری ارائه شود. برای همین، به شما پیشنهاد می‌کنیم که به بسته‌بندی‌های جدیدتر فکر کنید. فناوری IML کسب‌وکار و فروش شما را متحول می‌کند. برای دریافت مشاوره رایگان با ما ارتباط بگیرید.

ظروف IML
ظروف IML

شرکت «سودی تک پارس»

شرکت تک‌پارس (تولید کننده ظروف IML) در کنار مشتریان داخلی با توجه به وضعیت موجود چشم‌انداز صادرات را در اولویت خود قرار داده و با توسل به اراده و نیروی فنی و متخصص خود اقدام به صادرات به کشورهای همسایه نموده و چه‌بسا در سال‌های آینده توان صادرات به کشورهای اروپایی را نیز داشته باشد.
خودباوری و توان انجام در وجود ما ایرانیان بوده و خواهد بود. از این رو به توان و اراده و پشتکار خود ایمان داشته و رتبه خود را در راس تولید و صادرات حفظ خواهیم کرد و همیشه پیشرفت و تولید به‌روز در راس امور ما خواهد بود.

با توجه به افزایش استفاده از ظروف یک بار مصرف و ظروف IML در صنایع گوناگون (بسته‌بندی صنایع غذایی، بهداشتی و شیمیایی) و همچنین با توجه به چندین سال تجربه‌ای که در زمینه تولید ظروف IML وجود داشت، شرکت «سودی تک پارس» در سال 1395 اقدام به ثبت شرکت نمود و خیلی زود توانست که خط تولید خود را با بهره‌گیری از تجهیزات و ماشین‌آلات تمام اتوماتیک راه‌اندازی کند و فروش ظروف IML باکیفیت را در سراسر ایران و با هدف صادرات آغاز کند.

سودی تک پارس | تولیدکننده ظروف صنایع غذایی و IML در ایران
اسکرول به بالا